
Модель LV Від Lucky Miner видобуток корисних копалин sha-256 Алгоритм з максимальним хешрейтом 7 TH/s для енергоспоживання 150W.
| Щоденно | щомісяця | Щорічно | |
|---|---|---|---|
| Дохід | $ 0.25 | $ 7.61 | $ 91.37 |
| Електрика | $ 0.14 | $ 4.38 | $ 52.60 |
| Прибуток | $ 0.11 | $ 3.23 | $ 38.77 |
| Алгоритм | Хешрейт | Споживання | Ефективність | Прибутковість |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 7 TH/s±10% | 150w±10% | 21.43j/TH | $ 0.11 |
| Виробник | Lucky Miner |
| Модель | LV |
| Також відомий як | Lucky Miner LV08 Pro 7T Bitcoin miner |
| Реліз | May 2026 |
| Розмір | 200 x 128 x 70mm |
| Вага | 1100g |
| Рівень шуму | 40db |
| Вентилятор(и) | 1 |
| потужність | 150w |
| Інтерфейс | Ethernet / Wifi |
| Температура | 5 - 45 °C |
| Вологість | 5 - 95 % |